Podświetlana grafika do wnęki w pokoju

Grafika stosowana w wystroju wnętrz często ogranicza się do fototapety lub nadruku na płótnie.Tymczasem możliwości jest znacznie więcej – można wykonać grafikę na pleksi (idealna do podświetleń, przepuszcza miękko światło), na szkle, a nawet na blacie czy frontach szafek! Wykorzystując możliwości, które dają nam nowe technologie oferujemy unikatowe produkty w miłej dla kieszeni cenie ;) Więcej szczegółów poniżej.

Dotąd choćby płytki ceramiczne do łazienki posiadające grafikę były rzadko spotykane i drogie, nie wspominając, że najczęściej dostępnym wzorem był przedruk podobizny Marlin Monroe lub… marchewek i innych wiklinowych koszyczków straszących w kuchniach. Koniec z tym!

Nasza oferta obejmuje kompleksowe przygotowanie oraz wykonanie indywidualnych grafik nadrukowanych na przeróżnych powierzchniach płaskich, które mogą zostać wykorzystane do aranżacji wnętrz, np. płytki podłogowe, panele, drzwi, blaty, itp.

Każdy z projektów jest dostosowany do konkretnych wymagań osoby zamawiającej, a zatem w dowolnej kombinacji kolorów i form. Nasze grafiki są niepowtarzalne, nie sprzedajemy projektu już raz kupionego!

Usługa może obejmować także realizację sesji fotograficznej, aby uzyskać materiał, który pozwoli jeszcze bardziej spersonalizować zamówienia. W projekcie możemy także wykorzystać i odpowiednio przetworzyć zdjęcia prywatne.

Nadruki możemy wykonać na materiałach takich, jak:

  • szkło (szklane panele ścienne do kuchni i łazienki, dekory drukowane na szkle,
    obrazy, fronty meblowe, mozaika szklana z nadrukiem, szklane drzwi)
  • pleksiglas (kabiny prysznicowe, parawany nawannowe, obrazy odporne na wilgoć)
  • metal (żaluzje, płyty metalowe)
  • folie i papiery samoprzylepne (samoprzylepne litery naścienne, fototapety, obrazy)
  • tkanina (rolety, zasłony, materiały obiciowe, płótna)
  • drewno i płytyMDF (drzwi, fronty meblowe, blaty, półki, panele podłogowe)
  • płytki ceramiczne

Szczegółową ofertę można przedyskutować z nami mailowo lub telefonicznie :)

Architekt wnętrz Joanna Kasprzak (www.jkinterior.pl) – wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom, które oferujemy – zamówiła u nas grafikę na mlecznej pleksi. Ozdobne tworzywo zostało umieszczone we wnęce w pokoju gościnnym, a ponieważ jest podświetlane służy także jako ciekawe źródło światła.

Brak komentarze

Twój email nigdy nie będzie publikowany ani rozprowadzany. Proszę wypełnić oznaczone pola. *

*

*

Wystąpił błąd podczas dodawania komentarza. Spróbuj później.